Tradicinių amatų edukacinis užsiėmimas „Margučių marginimas“

Neabejotinai svarbiausiu Velykų šventės simboliu yra margintas kiaušinis. Kovo 21 dieną 1a, 4a ir 4c klasių mokiniai vyko į Tradicinių amatų centrą esantį Houvalto dvare, Maišiagaloje. Čia jie išbandė kiaušinių marginimą bičių vašku. Centro darbuotojos pasirūpino, kad kiekvienas mokinys parvežtų namo gražų velykinį margutį. Vaikai po ranka turėjo dažymui vašku reikalingas priemones ir raštų pavyzdžius. Įdėmiai išklausę patarimus, žiūrėdami ​​į pavyzdžius mokiniai susikaupė ir kibo į darbą. Iš pirmo žvilgsnio lengva užduotis pasirodė esanti kur kas sunkesnė, tačiau po kūrybinių pastangų vaikų akys nušvito džiaugsmu. Darbo rezultatas buvo nuostabus! Esame tikri, kad šiais metais daugelis iš užsiėmimo dalyvių noriai prisijungs prie kiaušinių marginimo namuose.