Mokyklos bibliotekoje pražydo naujų skaitytojų medžiai

Balandžio 10 d. bibliotekoje lankėsi 1a, 1b, 1 c ir 1 d  klasių mokiniai. Mokiniai susipažino su bibliotekos taisyklėmis, sužinojo, kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno, pagal kokius požymius atpažinti, kad knyga yra iš bibliotekos, o ne paskolinta iš draugo, kaip reikia elgtis su knygomis paskolintomis iš bibliotekos. Kartu sprendėme kryžiažodį, minėme mįsles, vaikai aktyviai klausėsi bibliotekininkės skaitomos pasakos. Pasakos reikėjo ne tik klausytis, bet ir joje dalyvauti. Vėliau kartu kūrėme naujų skaitytojų medį – vaikai įrašė savo vardus į gėlių žiedus.  Mokiniai gavo užduotį – sukurti savo rankų darbo knygutę ir atnešti į biblioteką parodai. Dovanų gavo knygos skirtukus ir pažadėjo būti gerais skaitytojais, tausoti knygas ir dažnai lankytis bibliotekoje ir daug skaityti.

Beata Jasinska

Beata Jasinska