Susitikimas su pasakoriumi

Balandžio dienas mūsų progimnazijos 5-tų, 6-tų bei 3-ių ir 2-ų klasių mokiniams praskaidrino gražiai sektos pasakos ir pasakėčios tema „Žodžio galia“. Į svečius atvykęs pasakorius Łukasz Bernady supažindino jaunuosius klausytojus su keliomis istorijomis, kurios ne tik pralinksmino, bet ir paskatino susimąstyti apie draugystę, išdavystės pasekmes, pagalbą kitam, atleidimo ir atsiprašymo galią, širdies lobį... Pasakų klausymasis parodė žodžio, kuris klausytojų vaizduotėje kūrė naujus pasaulius, personažus, vietas ir laikus, galią. Pasak pono Łukaszo, pasakojimo menas arba storytelling turi didžiulį potencialą. Tai ne tik pramoga, bet ir edukacinė priemonė, o svarbiausia – puikus būdas kurti santykius ir bendruomenę.

Laikas, praleistas su pasakoriumi, prabėgo labai greitai ir... pasakiškai. Su viltimi laukiame kitų susitikimų!

Bożena Ustjanovska

Bożena Ustjanovska