Kelionė į Gdanską

• Paskelbta: 2024-05-31
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 18-20 dienomis septintos klasės mokiniai su savo nenuilstančiomis mokytojomis Alicija Juodis, Malgožata Vasilevska, Božena Ustjanovska ir Nadežda Rusecka vyko į edukacinę kelionę į Lenkijos pajūrį – Gdanską, Gdynę, Malborką. Lankėmės gražiose ir svarbiose istorinėse vietose - Malborko pilyje, Antrojo pasaulinio karo muziejuje, Vesterplatės pusiasalyje ir Gdynės akvariume, kuriame yra viena iš geriausių jūrų būtybių kolekcijų Lenkijoje. Kelionės metu tvyrojo maloni ir linksma atmosfera, o keliautojų veiduose netrūko šypsenų.  Auklėtojų organizuoti originalūs konkursai neleido mums nuobodžiauti ilgoje kelionėje autobusu. Mokinių vardu dėkojame mokytojoms už galimybę pažinti šį nuostabų Lenkijos regioną ir kartu smagiai praleisti laiką.

Kamilė Zujevič 7a, Karolina Loič 7e

Nadežda Rusecka