Pažintinė išvyka į Klaipėdą

• Paskelbta: 2024-05-21
  • Kategorija: Išvykos

Gegužės 8-9 dienomis mokinių grupė su auklėtojomis ir tėveliais lankėsi Klaipėdoje. Pirmą išvykos dieną jie aplankė Lietuvos jūrų muziejuje esančias ekspozicijas: akvariumą, jūrų gamtos, jūrų paukščių ir žinduolių baseinus. Grožėjosi gyvais eksponatais: ruoniais, pingvinais, įvairiomis žuvytėmis. Delfinariume stebėjo delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą, jų atliekamus įvairius triukus. Kitą dieną, vaikščiodami Klaipėdos miesto gatvėmis, apsilankė Laikrodžių muziejuje ir dalyvavo kūrybinėse laikrodžių gamybos dirbtuvėse.

Dvi dienos pajūryje praėjo itin greitai. Visi turiningai bei smagiai praleido šį laiką ir patyrė  nepamirštamų akimirkų drauge. Išvyka visiems padarė didelį įspūdį. Už šią galimybę dėkojame mokyklos administracijai.

Kristina Grodz

Kristina Grodz