Spalvingos kompozicijos – vaistas nuo rudens pilkumos

• Paskelbta: 2023-11-13
  • Kategorija: Paroda

Floristikos būrelis – tai, be abejonės, kūrybiška ir įdomi veikla, skatinanti išreikšti save, žadinanti snaudžiantį, įkvėpimo laukiantį talentą. Ruduo tuo tarpu yra tinkamas laikas gamtos grožio atradimams. Vadovės Kristinos Koroliovos vadovaujami, mokiniai yra pasiruošę sukurti tikrus šedevrus. Rudens kompozicijos – tai ne tik džiovintų lapų puokštės ar kaštonų figūrėlės samanų pievoje. Originalioms dekoracijoms galima naudoti daržoves ir vaisius, kurie būtent rudenį virsta… vazonais bei vazomis. Jose patalpinti spalvingi rudens gamtos lobiai pripildo visą kambarį saulės spindulių. Psichologų teigimu, gėlių kompozicijų kūrimas gali tapti atsipalaidavimo būdu ir veikti kaip terapija, mažinti stresą, gerinti savijautą. Žvelgiant į mokinių sukurtas dekoracijas, reikia pripažinti, jog jų darbai pripildyti šiltų spalvų, džiaugsmo ir grožio, o jų apžiūrinėjimas kelia nuotaiką. Artimiausioje ateityje jaunųjų menininkų laukia dar viena svarbi užduotis. Gruodžio mėnesį vyks kalėdinių dekoracijų konkursas, kuriame jie galės varžytis su kitų mokyklų mokiniais. Entuziazmo niekam netrūksta, talentų daug, todėl laikykime už juos kumščius.

Kristina Koroliova

Kristina Koroliova