V. Šekspyro tragedija „Romeo ir Džuljeta“ XXI amžiaus akimis

• Paskelbta: 2023-12-05
  • Kategorija: Paroda

Žymaus dramaturgo V. Šekspyro drama apie besąlygišką ir įkvepiančią meilę nepalieka abejingų visais laikais. Kūrinyje ,,Romeo ir Džuljeta“ aprašytas tyrus jausmas ir dramatiški įvykiai paliečia kiekvieno skaitytojo širdį. Dalyvaudami projektinėje veikloje ,,Romeo ir Džuljeta“ XXI amžiaus  akimis“, mes 8a, 8c, 8d ir 8f klasių mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų I. Jakštienės, E. Stankevičienės ir G. Vaitiekėnienės, diskutavome apie Renesanso gimtinę ir šioje epochoje išryškėjusį požiūrį į žmogų, jo jausmus, lyginome su šiuolaikine kultūra. Ieškojome atsakymo į klausimą, kuo šis kūrinys yra aktualus mūsų laikais. Įdomiausia buvo atlikti kūrybinį darbą, kuriame rašėme pasirinktas citatas lietuvių ir anglų kalbomis, iliustruodami nuotraukomis. Neišsivertėme be anglų kalbos mokytojų K. Balionienės, N. Ruseckos, M. Sutuginos ir I. Tačickos pagalbos. Parodą surengėme prie mokytojų kambario ir kviečiame visus apsilankyti!

I. Gornatkevič, 8d klasės mokinė

I. Gornatkevič