Servetėlės – puošnus stalo akcentas

• Paskelbta: 2024-02-29
  • Kategorija: Paroda

„Jaunoms šeimininkėms, besirūpinančioms ne tik savo apranga, bet ir namų interjero detalėmis, primename apie servetėles. Ši, atrodytų, smulkmena gali tapti gražia stalo dekoracija, suteikti elegancijos stalo dekorui“ – taip buvo rašoma 1891 m. mados ir novelių savaitraštyje, skirtame moterims. Nuo tų laikų ši stalo dekoravimo detalė tapo nepakeičiama. Tuo įsitikino ir floristikos būrelio užsiėmimus lankantys mokiniai. Mokytojų kambaryje galima pasigrožėti stalo dekoro idėjomis, servetėlių sulankstymo variantais. Padedami būrelio vadovės Kristinos Koroliovos mokiniai sukūrė tikrus šedevrus. Kiekvienas gali pamatyti ir pasisemti idėjų, kaip Velykų stalą papuošti ne tik skintų gėlių kompozicijomis, bet ir spalvingomis, gražiomis gėlėmis ir netgi zuikučiais sulankstytais iš servetėlių. Pasirodo, ši nelengva užduotis pareikalavo nemažai kruopštumo, o darbo rezultatas yra nuostabus!

Monika Urbanovič