Projektas-paroda „Lietuvių tautiniai drabužiai“

• Paskelbta: 2024-05-08
  • Kategorija: Paroda

Technologijų ir dailės pamokų metu 8 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Irenos Mikonis, Jurgitos Krušinskaitės ir Katažynos Jankovskos, dalyvavo projekte „Lietuvių tautiniai drabužiai“, kurio tikslas skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos tautinių drabužių prigimtimi ir tradicijomis, kūrimo istorija, raštų ornamentais, detalėmis ir papuošalais.

Technologijų pamokų metu aštuntokai susipažino su lietuvių tautinių kostiumų įvairove bei paruošė pristatymus apie pasirinkto Lietuvos regiono tautinio kostiumo dalis. Dailės pamokų metu mokiniai ruošė vyriškų ir moteriškų tautinių kostiumų piešinius, o technologijų pamokų metu kūrė tautinius kostiumus, derindami audinių ir kitų medžiagų atraižas. Balandžio 22 dieną šalia mokytojų kambario buvo organizuota mokinių darbų paroda.

Irena Mikonis