Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija geriausiųjų gretose

"Visuomenės ateitis priklauso nuo jaunimo. Jūsų vaidmuo yra ypatingai svarbus. Jūs ruošiate jaunąją lenkų kartą, gyvenančią Lietuvoje, funkcionuoti daugiakultūrėje visuomenėje, išsaugojant lenkų tautinę tapatybę“, – taip kalbėjo Irmina Szmalec, Lenkijos ambasados Konsulinio ir Polonijos skyriaus vedėja iškilmėse, kuriose buvo apdovanojamos geriausios Lietuvos lenkiškos mokyklos ir geriausio mokytojo vardą pelnę pedagogai. Konkursą „Geriausia mokykla, geriausias mokytojas“ jau 28 kartą organizavo draugija „Macierz Szkolna“.

Aukščiausiai iš visų pagrindinių mokyklų atsidūrė Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija, kuriai atiteko I-oji vieta, o tarp apdovanotų geriausių mokytojų – Teresa Kuftina irJulija Vinciunienė.

Ilgametė muzikos mokytoja Alina Judycka gavo Lenkijos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro Przemysławo Czarnko įteiktą Nacionalinės švietimo komisijos medalį už ypatingus nuopelnus, plėtojant lenkų švietimą.