XXIV-osios Jano Stypulos Polonijos žaidynės

2024 m. rugpjūčio 16-21 d. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai dalyvavo XXIV-osiose Jano Stypulos Polonijos žaidynėse, vykusiose Lenkijoje, Lomžos mieste. Mūsų progimnazijos sportininkai išbandė savo jėgas žaisdami futbolą, dalyvaudami lengvosios atletikos rungtyse bei laisvųjų imtynių varžybose. Sportinių žaidynių programoje dalyvavo ir renginio dalyvius bei organizatorius džiugino Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos šokių komanda „Energija“. Mūsų progimnazijai atstovaujantys jaunieji 5-8 klasių sportininkai buvo labai motyvuoti ir siekė geriausių rezultatų tiek asmeninėse, tiek komandinėse rungtyse.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais!

• Futbolo komandos skirtingose amžiaus grupėse iškovojo I, II ir III vietas.
  • Lengvaatlečiai asmeninėse varžybose laimėjo 22 medalius – 3 auksinius, 8 sidabrinius ir 11 bronzos.
  • Komandinėse lengvosios atletikos varžybose berniukų ir mergaičių komandos iškovojo dvi III vietas.
  • Komandinėse laisvųjų imtynių varžybose buvo iškovota II vieta.

Asmeniniai mokinių lengvosios atletikos varžybų rezultatai:

Karol Jurgelevič                 „300 m bėgimas“ - II vieta; „Kamuoliuko metimas į tolį“ - II vieta

Mateuš Seliava                  „Kamuoliuko metimas į tolį“  - III vieta

Adrian Kondracki              „1000 m bėgimas“ - I vieta; „60 m bėgimas“ - II vieta

Danek Dainys                    „Šuolis į tolį įsibėgėjus“ - III vieta; „100 m bėgimas“ - III vieta

Daniel Stankevič                „1000 m bėgimas“ - III vieta

Danek Dainys                    „Šuolis į tolį įsibėgėjus“ - III vieta

Arnika Stankevič               „60 m bėgimas“ - II vieta; „600 m bėgimas“ - III vieta

Ariana Stankevič               „Šuolis į tolį įsibėgėjus“ - I vieta; „600 m bėgimas“ - III vieta

Milena Pronkelevič           „100 m bėgimas“ - II vieta; „Šuolis į tolį įsibėgėjus“ - III vieta

Adam Kitkovski                „Kamuoliuko metimas į tolį“ - II vieta

Modest Lučanov                „1000 m bėgimas“ - III vieta

Iveta Vasiliauskaitė           „Šuolis į tolį įsibėgėjus“ - III vieta

Aleksandra Andrejeva       „300 m bėgimas“ - III vieta

Gracja Zenovič                  „Kamuoliuko metimas į tolį“ - II vieta

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus bei žaidynių dalyvius ir linkime sėkmingų mokslo metų!

Fizinio ugdymo mokytojai Karolina Kitkovska, Vitalijus Rindeika, Viktor Filipovič

Karolina Kitkovska, Vitalijus Rindeika, Viktor Filipovič

Karolina Kitkovska, Vitalijus Rindeika, Viktor Filipovič