Konkurso „Ant žodžio sparnų” II etapas

• Paskelbta: 2023-12-06
  • Kategorija: Konkursai

Grožinė literatūra veikia skaitytojo jausmus, vaizduotę. Kiekvienas tekstas – savotiška pasaulio vaizdo iškarpa, kurią skaitytojas turi atkurti savo vaizduotėje, mintyse.

Lapkričio 29 dieną  Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” II etapas, į kurį atvyko daug talentingų skaitovų, mylinčių literatūrą, puoselėjančių meninį žodį, gebančių suprasti bei vertinti pasirinktą grožinės literatūros kūrinį, perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką ir emociją bei įtaigiu žodžiu paveikti klausytoją.

Susirinkusius konkurso dalyvius, jų mokytojus ir svečius pasveikino šokių kolektyvas „Mažoji gimtinė“ („Mała Ojcowizna“), vadovaujamas mokytojos J. Stankevič ir E. Mečkovskio, o renginio vedantieji kvietė vaikų prisiminimus, svajones ir mintis paversti žodžiais, eilėmis, posmais ir taip pradžiuginti širdis.

Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems skaitovams, sveikiname meninio skaitymo  konkurso II etapo nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės III etape!