Apdovanojimai 5-6 kl. tarpklasinių kvadrato varžybų

2023 m. lapkričio-gruodžio mėn. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 5-6 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo tarpklasinėse kvadrato varžybose. Gruodžio mėn. įvyko finalinės stipriausių 5-6 kl. komandų varžybos.

Finalų rezultatai 5 kl.:                                                Finalų rezultatai 6 kl.:

I vieta – 5A kl.                                                             I vieta – 6D kl.

II vieta – 5E kl.                                                            II vieta – 6C kl.

III vieta – 5B kl.                                                           III vieta – 6E kl.

Džiaugiamės visomis 5-6 klasių mokinių komandomis aktyviai sudalyvavus kvadrato varžybose. Ir linkime sėkmės kituose startuose!

Fizinio ugdymo mokytojai – Karolina Kitkovska ir Vitalijus Rindeika

Karolina Kitkovska ir Vitalijus Rindeika