Dalyvavimas Respublikiniame lietuvių kalbos projekte ,,Kuriame pasakas kartu“

Šiais mokslo metais mūsų progimnazijos 3a, 3d, 4a, 4b, 4c klasių mokiniai nuo vasario 1 d. iki kovo 15 d. dalyvavo Respublikiniame tautinių bendrijų pradinių mokyklų lietuvių kalbos projekte „Kuriame pasakas kartu“, kurio tikslas – paminėti vasario 16 d. – kovo 11 d. valstybinės lietuvių kalbos dienas.

Projekto dalyviai buvo kviečiami kurti pasakas apie Lietuvos miškų gyvūnus ir paukščius. Mokiniai bendradarbiaudami grupėse kūrė autentiškas pasakas. Vėliau, pasitelkę vaizduotę, paruošė kūrybines iliustracijas savo sukurtoms pasakoms. Kadangi projektinis darbas vyko keliais etapais, mokiniai turėjo puikią galimybę ugdytis komunikavimo, pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijas.

Projekto rezultatas – sukurta pasakų skaitmeninė knyga, kurią galima naudoti kaip metodinę priemonę lietuvių kalbos mokymui(si). Visiems projekto dalyviams, prisidėjusiems prie metodinės medžiagos ir skaitmeninės knygos kūrimo, įteiktos padėkos. Skaitmeninė knyga patalpinta Organizatoriaus tinklapyje www.antakalniopradine.lt.

Kviečiame pasigrožėti mokinių kurtais darbais! Malonaus skaitymo ir naudojimo.

Gražina Vilkanecienė