Geriausi mokytojai 2023

Iškilmingos ceremonijos metu, vykdant draugijos „Macierz Szkolna“ organizuojamą konkursą, buvo apdovanoti geriausi mokytojai, svariai prisidedantys prie savo mokinių augimo, visos mokyklos bendruomenės tobulėjimo. Nugalėtojų gretose mūsų progimnazijos mokytojos - direktorės pavaduotoja Gražina Baslyk, pradinių klasių mokytoja Nėjolia Grib ir technologijų mokytoja Irena Mikonis. Šiais apdovanojimais įvertinami ne tik individualūs mokytojų pasiekimai, bet taip pat pabrėžiama didžiulė ugdymo svarba bei pedagogų vaidmuo formuojant ir auginant visuomenės ateitį. Progimnazijos laureatai tampa įkvėpimu kitiems mokytojams ir įrodymu, kad atsidavimas darbui duoda ilgalaikius rezultatus. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame jiems už pasiaukojimą ugdymo labui – sakė direktorė Janina Vysocka, pabrėždama, kad kiekvienas dirbantis mokytojas turi jaustis nusipelnęs ir pagerbtas, nes Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija yra tarp geriausių mokyklų, o apie tai liudija pirmosios vietos olimpiadose ir pergalės sporto varžybose.