Anglų kalbos pamoka kitaip

„Teatras yra aktyvus savęs apmąstymas“.

Novalis

Lapkričio 6 ir 7 dienomis 7b bei 8-tų klasių mokiniai turėjo galimybę pažiūrėti spektaklį anglų kalba, sukurtą pagal Džordžo Bernardo Šo pjesę „Pigmalionas“. Spektaklį sukūrė „TNT Theatre Britain & The American Drama Group Europe“ – profesionalus teatras, jau ne pirmus metus atvykstantis į Lietuvą su vaidinimais anglų kalba. Šį kartą humoristinio žanro spektaklio veikėjas - fonetikos profesorius Henris Higginson - užsibrėžė tikslą suteikti išlavinimą paprastai gėlininkei Elizai ir atverti jai aristokratų salonų duris. Prieš apsilankymą teatre mokiniai susipažino su dramos turiniu, atliko žodyno turtinimo užduotis, prisiminė graikų mitą apie Pigmalioną ir Galatėją. Spektaklis anglų kalba buvo puiki kalbinė ir kultūrinė patirtis bei įdomi anglų kalbos pamoka.

Anglų kalbos mokytojos