Mes – JPII karta

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Renginiai

Progimnazijos Globėjo dienos minėjimas prasidėjo iškilminga švente, kurią paruošė mokytojos Alina Judycka, Česlava Bražinskienė ir mokyklos chorai „Olalajki“, „Nastolatki“ bei šokių ansamblis „Mała Ojcowizna“, vadovaujamas mokytojos Jadvygos Stankevič ir choreografo Edvino Mečkovskio. Jaunieji artistai pakvietė susirinkusiuosius į žygį kalnų takais kartu su geriausiu gidu – Šv. Jonu Pauliumi II. Tatrų vaizdus papildė dainos, kurių atlikimas sujaudino ir suvirpino kiekvieną širdies stygą bei kalniečių šokis – kupinas aistros, energijos ir ekvilibristikos elementų. Žiūrovai išgyveno dvasinę teleportaciją laike ir erdvėje. Globėjo žodžiai „Turite iš savęs reikalauti, net jei kiti iš jūsų nereikalauja“ turėjo įtakos talentų proveržiui. Tardami žodžius „iš savęs reikalauju daugiau“ mokiniai pristatė pramoginius šokius, meninę gimnastiką su lanku ir kamuoliu. Baigiamoji daina „Širdžių minios“ sužavėjo žiūrovus, kurie gausiais plojimais apdovanojo artistus. Aštuntokių šokis su skraistėmis (vadovė Karolina Kitkovska) persipynė su gražia melodija. Progimnazijos bendruomenė jaučia atsakomybę dėl Šv. Jono Pauliaus II palikimo ir kasdien vadovaujasi globėjo pranešimuose iškeltomis vertybėmis. Tokios dienos tampa dėkingumo himnu už Karolio Wojtylos, kuris yra tapęs kelrode mūsų gyvenimo keliuose, gyvybės dovaną.

Monika Urbanovič

Kristina Koroliova