Advento kalendorius ir anglų kalbos pamokos

„Sėkmė yra mažų pastangų,

kartojamų dieną iš dienos, suma”

Robertas Collieris

Kūčių stalas, pirmoji žvaigždė, papuošta eglutė, kalėdinės giesmės – tai visiems gerai pažįstami gruodžio simboliai. Tačiau mūsų progimnazijos mokiniams gruodis dažnai siejasi su kitu simboliu – advento kalendoriumi. Taip yra todėl, kad anglų kalbos pamokose mokiniai gauna virtualų advento kalendorių. Kaip ir kiekvienais metais šio laikotarpio metu jie kasdien atidarydavo vieną kalendoriaus langą su paslėpta užduotimi. Visi turėjo pasižymėti atkaklumu kasdien mokydamiesi apie kitų šalių tradicijas ir kultūrą. Atlikdami užduotis kūrybiškiausi mokiniai sukūrė įdomius ir išradingus darbelius.

Tikimės, kad šių metų advento kalendoriai ne tik padėjo mokiniams ugdyti kultūrinę ir komunikacinę kalbinę kompetencijas, bet ir padidino motyvaciją mokytis užsienio kalbos.

Nadežda Rusecka, Malgožata Vasilevska

Nadežda Rusecka, Malgožata Vasilevska