Saldi ekskursija į Šiaulius

• Paskelbta: 2023-10-27
  • Kategorija: Išvykos

Spalio 19 d. specialiosios klasės mokiniai su auklėtojomis, tėveliais ir draugais susiruošė į ilgai lauktą ekskursiją į Šiaulius. Pirmiausia visi pasigrožėjome Šaulio skulptūra arba „auksiniu berniuku“, geležinės lapės skulptūra prie Talšos ežero bei kitais objektais. Vėliau susipažinome su Šiaulių senamiesčiu ir aplankėme interaktyvų pažinimo centrą, kur pasitelkę pojūčius – klausą, uoslę, regėjimą ir lytėjimą – susipažinome su baltų kultūros istorija ir jų gyvensena. Skaniai papietavę nuvykome į „Rūtos“ šokolado muziejų. Po apsilankymo muziejuje buvome pakviesti į šokolado dirbtuves. Čia  tapome tikrais šokolado meistrais, nes patys gaminome šokoladinius skanumynus. Su lauktuvėmis, skirtomis artimiesiems, grįžome namo.