Pavartykime šeimos albumą

• Paskelbta: 2024-06-12
  • Kategorija: Renginiai

Šiais laikais turime puikią galimybę su telefono pagalba bet kada įamžinti išskirtines gyvenimo akimirkas, dalintis jomis socialiniuose tinkluose, siųsti artimiesiems. Retas susimąsto, jog atminties kortelės nėra amžinos ir sudužus telefonui arba sugedus kompiuteriui kai kurių nuotraukų gali nepavykti atgaminti. Todėl 6c klasės mokiniai gegužės 30 dieną pakvietė savo šeimas pavartyti seną, užmirštą nuotraukų albumą. Koncerto, skirto Tarptautinei šeimos dienai, metu mokiniai pasidalino su žiūrovais savo močiučių ir senelių vaikystės nuotraukomis. Šeštokai skyrė jiems skambias eiles, dainas bei inscenizacijas. Mamoms ir tėčiams buvo smagu klausytis, kokie jie yra nepakartojami, nuostabūs ir svarbūs savo vaikams. Nemažai fotografijų buvo padaryta, kai šeštokai demonstravo savo talentus, o jų buvo iš tiesų daug! Scenoje pasirodė šokėjos, solistai, dailininkai, krepšininkai, karatistai, futbolininkai, ledo ritulininkas, geografijos žinovai ir net magai! Tikimės, kad šios telefonuose įamžintos akimirkos nuguls 6c klasės mokinių šeimų albumuose.

E. Stankevičienė

E. Stankevičienė